خرید ماوس مایکروسافت

برای انتخاب و خرید ماوس‌های مایکروسافت ادامه این صفحه را ببینید. در انتخاب یک مدل تردید یا سوالی دارید؟ کارشناسان ما کمکتان می‌کنند.

اولین ماوس مایکروسافت در سال 1983 و برای سیستم عامل MS-DOS به همراه برنامه‌های مایکروسافت ورد و نوت پد منتشر شد. در طی بیش از 30 سال که از عرضه این ماوس گذشته مایکروسافت محصولات متنوع و بسیار متفاوتی به بازار عرضه کرده است. بعد از سال 2012 که مایکروسافت به لوازم جانبی‌های سازگار با سیستم عامل ویندوز توجه ویژه‌ای نشان داد؛ محصولات پر طرفداری مانند ماوس اسکالپت ارگونومیک (Sculpt Ergonomic Mouse)، ماوس آرک (Microsoft Arc Mouse)، ماوس اسکاپت کامفورت (Sculpt Comfort Mouse) و ماوس اسکالپت موبایل (Sculpt Mobile Mouse) عرضه شدند. ماوس های مایکروسافت عموما به دلیل داشتن طراحی ارگونومیک و کیفیت بسیار بالای ساخت و مواد اولیه مشهور هستند.

عرضه ماوس اسکالپت ارگونومیک برای کسانی که ساعت های مداوم با کامپیوتر کار می‌کنند و عمدتا ماوس در دست دارند (مانند طراحان گرافیک و صنعتی) یک هدیه ارزشمند از طرف مایکروسافت است. کافیست تا یکبار این ماوس مایکروسافت را در دستانتان بگیرید و هر ماوس غیر ارگونومیک دیگری را کنار بگذارید! میزان راحتی که هنگام کار کردن با این ماوس تجربه می‌کنید با هیچ ماوس دیگری قابل مقایسه نیست.