خرید ویندوز سرور(Windows Server)
خرید لایسنس ویندوز سرور استاندارد 2019

محصول منتخب این دسته بندی

ویندوز سرور 2019 استاندارد (Standard)

  • مناسب برای کسب و کار های دارای بیشتر از 25 کاربر و 50 دستگاه
  • لایسنس شده برای 16 هسته(Core) پردازنده(CPU)
  • نیازمند تهیه لایسنس برای دسترسی همزمان کلاینت ها (CAL)
  • لایسنس اورجینال قابل استعلام از پشتیبانی رسمی مایکروسافت
  • پشتیبانی 24 ساعته پیش از خرید تا آخرین روز استفاده. ما همیشه پاسخگوی سوالات شما هستیم :)
  • ارائه فاکتور رسمی مورد تایید سازمان امور مالیاتی به همراه گواهی ارزش افزوده

خرید لایسنس ویندوز سرور

ویندوز سرور به عنوان سیستم عامل اصلی شبکه های سازمانی در ایران شناخته می شود. به طور کلی خرید لایسنس اورجینال ویندوز سرور برای داشتن امنیت و پایداری شبکه بسیار حیاتی است. ویندوز سرور سه ویرایش اصلی دارد: اسنشیال (Essentials)، استاندارد (Standard) و دیتا سنتر (Datacenter) که این ویرایش ها هر کدام با توجه به نیازهای شرکت و سازمان می توانند انتخاب شوند.

خرید ویندوز سرور

نسخه اسنشیال ویندوز سرور برای کسب و کار های کوچکی که حداکثر 25 کاربر با حداکثر 50 دستگاه دارند مناسب است. لایسنس ویندوز سرور اسنشیال نیازی به خرید مجوز دسترسی کلاینت (CAL) ندارد.

نسخه استاندارد ویندوز سرور برای کسب کار هایی که زیرساخت سازمانی آن ها فیزیکی است و نیاز زیادی به مجازی سازی ندارند(مجازی سازی پشتیبانی می شود اما به طور محدودتر) مناسب ترین گزینه است. این نسخه از ویندوز سرور نیاز به مجوز دسترسی کلاینت ها (CAL) دارد. قیمت لایسنس ویندوز سرور استاندارد بر اساس تعداد هسته (Core) پردازنده متغیر است در نسخه 2019 تعداد پایه 16 هسته تعیین شده است. همچنین برای دسترسی کلاینت ها نیز لایسنس CAL باید به تعداد کلاینت ها خریداری شده باشد.

نسخه دیتاسنتر ویندوز سرور مناسب سازمان های بزرگ است که زیرساخت سازمانی آن ها به مجازی سازی های متعدد و بیشتر از 2 سرور مجازی نیاز دارد. لایسنس ویندوز سرور دیتاسنتر نیز بر اساس تعداد هسته های CPU تعریف می شود و در نسخه 2019 این تعداد معادل 16 هسته است برای تعداد بیشتر باید هزینه بیشتری کرد. همچنین کلاینت ها نیز برای دسترسی به سرور به لایسنس دسترسی کلاینت (CAL) نیاز دارند. نصب ویندوز سرور دیتا سنتر بر روی سرور کسب و کار های کوچک کاری غیر اصولی و غیر منطقی است به طور مثال نرم افزار های طراحی شده برای شرکت های کوچک ممکن است بر روی این نسخه از ویندوز سرور نصب نشوند. مانند نرم افزار های امنیتی و …

درباره ویندوز سرور بیشتر بخوانید