آفیس 365 سازمانی (Office 365 Enterprise)

آفیس 365 سازمانی

زیرساخت ابری آفیس 365 را به شرکت و سازمان خود وارد کنید

آفیس 365 سازمانی چیست؟

نسخه شرکتی و سازمانی آفیس 365 تنها مجموعه نرم افزارهای ورد، اکسل، پاورپوینت و… نیست بسیار فراتر از آن است. آفیس سازمانی زیرساخت های حیاتی مهمی مانند ایمیل (Exchange)، پورتال سازمانی (Sharepoint)، سیستم اشتراک گذاری ابری فایل (OneDrive)، سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (Dynamic 365) و بسیاری سرویس های دیگر را به سازمان شما می آورد.

پرکاربرد ترین سرویس های آفیس 365 سازمانی

لوگوی جدید اکسچنج

سرویس ایمیل ابری: اکسچنج آنلاین

با استفاده از راهکار اکسچنج آنلاین خیال سازمان خود را از بابت ارسال و دریافت ایمیل ها، ایمیل های اسپم، بحث امنیت و موارد اینچنینی راحت می کنید. سرور های مایکروسافت پشتوانه ایمیل های سازمانی شماست. به سادگی در بیشتر نرم افزار های کلاینت ایمیل تنظیم می شود و همچنین اگر تمایلی به ست کردن ایمیل روی نرم افزارهای لوکال ندارید می توانید از پنل قدرتمند outlook آنلاین برای ارسال ایمیل ها استفاده کنید. بدون نیاز به خرید هاست ایمیل و هزینه های جانبی فقط کافیست دامنه سازمان خود را روی آفیس 365 ست کنید و 50 گیگابایت فضا برای ایمیل های خود دریافت کنید.

لوگوی جدید مایکروسافت تیمز

سرویس برگزاری آنلاین جلسات: مایکروسافت تیمز

با استفاده از مایکروسافت تیمز(قبلا Skype for business) جلسات کاری آنلاین برگزار کنید و تا 250 نفر را در جلسات خود داشته باشید. به سادگی تمام پرزنتیشن پاورپوینت خود را در طول جلسه به نمایش در آورید. و یا حتی صفحه نمایش خود را به اشتراک بگذارید. با برگزاری جلسات به صورت آنلاین صرفه جویی قابل توجهی در زمان و هزینه های رفت و آمد فیزیکی افراد ایجاد می کنید. همچنین بعد مسافت را بین کارکنان شعبه های مختلف سازمان از بین می برید. همچنین در صورتی که شرکای تجاری خارج از کشور دارید دیگر جلسات آنلاین آن ها را از دست نمی دهید.

لوگوی جدید شیرپونت

پرتال سازمانی ابری: شیرپوینت آنلاین

با استفاده از شیرپوینت آنلاین به سادگی چند کلیک برای تیم های خود سایت بسازید. ارتباطات سازمان خود را در سطح سازمان مدیریت کنید. اسناد سازمان را یکپارچه کنید و دید کلی از همه اطلاعات به دست آورید. جستجوی هوشمند شیرپوینت کمک می کند در زمان نیاز خیلی سریع به سند مورد نیاز دست پیدا کنید و همکاری چند نفر بر روی یک سند را به سطح جدیدی می برد. شیرپوینت یک پلتفرم تحت وب است که زیرساخت همکاری سازمان را به طور کامل تامین می کند. شیرپوینت بیش از صدها نیاز یک سازمان را می تواند تامین کند و حتی قابلیت ارتقا نیز دارد.

لوگوی جدید وان درایو

فضای ابری وان درایو

شما با پیاده سازی آفیس 365 در سازمان خود به هر کارمند خود یک هارد اکسترنال 1 ترابایتی هدیه می دهید که نه خراب می شود، نه نیاز به حمل فیزیکی آن وجود دارد و نه به سرقت می رود. داشتن 1 ترابایت فضای ابری برای هر کاربر در آفیس 365 این امکان را به وجود می آورد که کاربران بتوانند به صورت گروهی بر روی اسناد کار کنند، فارغ از زمان و مکان به اسناد کاری خود دسترسی داشته باشند. وان درایو خیال سازمان ها را از بابت نگهداری اسناد راحت کرده است. وان درایو اطلاعات سازمان را در برابر هر نوع حادثه مانند آتش سوزی، سیل و حوادث غیر مترقبه دیگر بیمه می کند.

مقایسه نسخه های آفیس 365 سازمانی

Office 365 Business EssentialsOffice 365 BusinessOffice 365 Business PremiumOffice 365 Enterprise E1Office 365 ProPlusOffice 365 Enterprise E3Office 365 Enterprise E5
نوع خریداشتراک سالیانهاشتراک سالیانهاشتراک سالیانهاشتراک سالیانهاشتراک سالیانهاشتراک سالیانهاشتراک سالیانه
نصب✕ (فقط نسخه موبایل و تحت وب پشتیبانی می شود)5 کامپیوتر/ 5 مک/ 5 تبلت/ 5 موبایل
به ازای هر کاربر
5 کامپیوتر/ 5 مک/ 5 تبلت/ 5 موبایل
به ازای هر کاربر
✕ (فقط نسخه موبایل و تحت وب پشتیبانی می شود)5 کامپیوتر/ 5 مک/ 5 تبلت/ 5 موبایل
به ازای هر کاربر
5 کامپیوتر/ 5 مک/ 5 تبلت/ 5 موبایل
به ازای هر کاربر
5 کامپیوتر/ 5 مک/ 5 تبلت/ 5 موبایل
به ازای هر کاربر
حداکثر تعداد کاربر300300300نامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
دریافت آپدیت ها و آپگرید ها
Word
Excel
PowerPoint
OneNote
Outlook
Publisher
Access
فضای ابری 1 ترابایتی وان درایو (OneDrive)
مایکروسافت تیمز (Microsoft Teams)
هوش تجاری Power BI
اکسچنج (Exchange)میزبانی ایمیل به همراه 50GB فضای اینباکسمیزبانی ایمیل به همراه 50GB فضای اینباکسمیزبانی ایمیل به همراه 50GB فضای اینباکسمیزبانی ایمیل به همراه 100GB فضای اینباکسمیزبانی ایمیل به همراه 100GB فضای اینباکس
یامر (Yammer)
شبکه اجتماعی سازمانی
شیرپوینت (Sharepoint)
استریم (Stream)

آفیس 365 برای استفاده های شرکتی و سازمانی

خرید آفیس 365 اینترپرایز E3

آفیس 365 اینترپرایز E3

  • نصب کامل آخرین نسخه نرم افزار های آفیس شامل ورد، اکسل، پاورپوینت، اوتلوک، اکسس و پابلیشر
  • تامین زیرساخت های مهم سازمانی ایمیل(Exchange)، جلسات آنلاین (Teams)، پورتال سازمانی (Sharepoint) و وان درایو

آفیس 365 سازمانی نسخه Enterprise E3 قابلیت ست شدن بر روی دامنه شرکت یا سازمان را دارد. هر یوزر با ایمیل سازمانی خود می تواند 5 دستگاه مختلف را به آخرین نسخه نرم افزارهای آفیس مجهز کند.

خرید آفیس 365 business premium

آفیس 365 بیزینس پریمیوم

  • نصب کامل آخرین نسخه نرم افزار های آفیس شامل ورد، اکسل، پاورپوینت، اوتلوک، اکسس و پابلیشر
  • تامین زیرساخت های مهم سازمانی ایمیل(Exchange)، جلسات آنلاین (Teams)، پورتال سازمانی (Sharepoint) و وان درایو

آفیس 365 نسخه Business Premium حداکثر برای 300 کاربر قابل تهیه است. قابلیت ست شدن بر روی دامنه شرکت را دارد. هر یوزر با ایمیل خود می تواند 5 دستگاه مختلف را به آخرین نسخه نرم افزارهای آفیس مجهز کند.

خرید آفیس 365 pro plus

آفیس 365 پروپلاس

  • نصب کامل آخرین نسخه نرم افزار های آفیس شامل ورد، اکسل، پاورپوینت، اوتلوک، اکسس و پابلیشر
  • سرویس فضای ابری وان درایو (OneDrive)
  • این نسخه از آفیس سازمانی هاست ابری ایمیل(Exchange) را ندارد و صرفا پکیج نرم افزار های آفیس به همراه فضای ابری آنلاین را شامل می شود.

آفیس 365 ProPlus برای سازمان هایی که صرفا اپلیکیشن های آفیس را نیاز دارند مناسب است. این نسخه سرویس های زیرساخت سازمانی را ندارد.