آفیس 365

عملکرد استثنایی در خانه و محیط کار با برنامه های آفیس 2019

خرید آفیس 365

خرید آفیس 365 Home

آفیس 365 هوم

 • فعال سازی آخرین نسخه مجموعه نرم افزارهای آفیس بر روی 30 دستگاه (با 6 اکانت)
 • مولتی پلتفرم (ویندوز، مک، اندروید، iOS)
 • 6 ترابایت (هر اکانت 1 ترابایت) فضای ابری وان درایو (حمل هارد اکسترنال را فراموش کنید فایل هایتان همیشه با شما هستند)
 • 60 دقیقه در ماه با خطوط بیش از 60 کشور به طور رایگان تماس بگیرید. (برای هر نفر)
خرید آفیس 365 Personal

آفیس 365 پرسونال

 • فعال سازی آخرین نسخه مجموعه نرم افزارهای آفیس بر روی 5 دستگاه
 • مولتی پلتفرم (ویندوز، مک، اندروید، iOS)
 • 1 ترابایت فضای ابری وان درایو (حمل هارد اکسترنال را فراموش کنید فایل هایتان همیشه با شما هستند)
 • 60 دقیقه در ماه با خطوط ثابت و همراه بیش از 60 کشور به طور رایگان تماس بگیرید.

آفیس 365 چیست؟

آفیس 365 یک اشتراک استفاده از محصولات و خدمات مایکروسافت است که به کاربران مجوز استفاده از آخرین نسخه نرم افزارهای آفیس و همچنین سرویس های مایکروسافت مانند وان درایو (1 ترابایت) و اسکایپ (ماهانه 60 دقیقه تماس با خطوط ثابت و همراه) را می دهد. هر شخصی که اشتراک آفیس 365 را روی اکانت خودش داشته باشد می تواند 5 دستگاه مختلف را با همان اکانت به مجموعه آفیس و سرویس وان درایو مجهز کند. این 5 دستگاه به انتخاب کاربر می تواند از هر پلتفرم و سیستم عاملی که توسط آفیس پشتیبانی می شود باشد. برای مثال می توان با یک اکانت که دارای آفیس 365 است 2 کامپیوتر دسکتاپ با سیستم عامل ویندوز، یک لپ تاپ مک بوک پرو با سیستم عامل Mac OS X، یک تبلت اندرویدی و یک گوشی iPhone با سیستم عامل iOS را مجهز به آخرین نسخه نرم افزارهای آفیس کرد و یا اینکه همه این 5 دستگاه از یک پلتفرم باشند مثلا با یک اکانت 5 کامپیوتر ویندوزی را مجهز به آفیس 365 کرد. برای اطلاعات بیشتر ادامه این صفحه را بخوانید.

تفاوت آفیس 365 با آفیس 2019 چیست؟

پکیج آفیس 2019 یک لایسنس مادام العمر برای استفاده از صرفا نرم افزار های این پکیج (مانند ورد، اکسل و…) است و از خدمات وان درایو و اسکایپ بهره ای نمی‌ برد. همچنین این لایسنس فقط برای یک کامپیوتر قابل استفاده است و برای تبلت و موبایل قابل استفاده نیست. لایسنس آفیس 2019 مادام العمر بوده و همیشه نیز 2019 باقی خواهد ماند. اما آفیس 365 یک اشتراک استفاده از آفیس می باشد و همواره مجوز استفاده از آخرین نسخه نرم افزار های آفیس برای همه پلتفرم ها(PC, Mac, Android, iOS) را فراهم می کند. با داشتن آفیس 365 هر کاربر می تواند تا 5 دستگاه خود را با اکانت مایکروسافت خودش فعال کند. این 5 دستگاه به انتخاب کاربر می تواند کامپیوتر، موبایل و یا تبلت باشند. لایسنس آفیس 365 به صورت سالانه است(در کشور های دیگر ماهانه نیز می توان پرداخت کرد) و مادام العمر نیست.

همواره بروزرسانی میشود

همچنین در آفیس 365 شما همیشه از آخرین نسخه برنامه ها استفاده خواهید کرد ولی در نسخه های مادام العمر امکان آپگرید رایگان وجود ندارد و به طور مثال اگر شما آفیس 2013 تهیه کرده باشید امروز قابلیت ارتقای آن به آفیس 2019 را ندارید و باید برای نصب نسخه 2019 دوباره هزینه پرداخت کنید؛ اما لایسنس آفیس 365 همیشه به روی آخرین نسخه های آفیس کار میکنند.

آفیس 365 بر روی تمام دستگاه ها نصب میشود

بر روی هر دستگاهی که دارید بدون در نظر گرفتن پلتفرم، سیستم عامل و نسخه آن (ویندوز، مک، اندروید، آی او اس ، ویندوز10 موبایل) از نرم افزار های قدرتمند آفیس استفاده کنید و از سرویس های مایکروسافت شامل اسکایپ و وان درایو بهره ببرید. در نسخه Home امکان افزودن تا 5 رایانه شخصی یا مک، 5 تبلت و 5 موبایل و در نسخه ی Personal یک رایانه شخصی یا مک، یک تبلت و یک موبایل را دارا خواهید بود.

وان درایو و اسکایپ

جدای همه ی این ویژگی ها دو برتری غیر قابل انکار آفیس 365 در مقایسه با نسخه های مادام العمر آفیس فضای ابری وان درایو (OneDrive) یک ترابایتی برای هر کاربر و همچنین اعتبار تماس اسکایپ (Skype) برای تماس با خطوط ثابت بیش از شصت کشور دنیا و یا تلفن همراه هشت کشور است.

در همه وقت و همه جا به اسنادتان دسترسی دارید

دیگر نگران فراموش کردن فایل ها و اسنادتان در دفتر کارتان نباشید. با پلتفرم یکپارچه مایکروسافت آفیس در هرجایی که هستید به فایل هایتان دسترسی داشته باشید. فضای ابری یک ترابایتی وان درایو با همگام سازی تمام فایل های مورد نیاز شما با فضای ابری این امکان را برای شما فراهم میکند که در هرکجا هستید و هر زمانی که نیاز دارید به فایل هایتان دسترسی داشته باشید. همچنین نگران فایل هایتان در زمان حوادث غیر قابل پیش بینی مانند آتش سوزی، سیل، ایراد سخت افزاری، سرقت و … نباشید تمام فایل هایتان در اکانت شما و در فضایی که مایکروسافت در اختیار شما قرار داده است؛محفوظ است.

صرفه اقتصادی

یکی دیگر از دلایل برتری انتخاب آفیس 365 بر نسخه های مادام العمر آفیس صرفه اقتصادی است به طوری که قیمت تمام شده آفیس 365 برای 6 نفر (آفیس 365 هوم) برابر با یک سوم قیمت تمام شده آفیس پروفشنال برای یک نفر است این در حالی است که نسخه پروفشنال از سرویس های مایکروسافت (وان درایو و اسکایپ مینتز) بهره نمی برد و همچنین دستگاه های موبایل را پشتیبانی نمی کند.

به دنبال خرید و اطلاعات بیشتر در مورد آفیس 2019 هستید؟

نسخه های مختلف آفیس 2019 را در صفحه اختصاصی این محصول مشاهده کنید.

مقایسه نسخه های آفیس 365 و 2019

آفیس 365 پرسونالآفیس 365 هومآفیس 2019 Home & Studentآفیس 2019 Home & Businessآفیس پروفشنال 2019آفیس پروفشنال پلاس 2019
نوع خریداشتراک سالیانهاشتراک سالیانهخرید یک بارهخرید یک بارهخرید یک بارهخرید یک باره
نصب5 دستگاه30 دستگاه (5 دستگاه برای هر کاربر)فقط 1 کامپیوتر یا مکفقط 1 کامپیوتر یا مکفقط 1 کامپیوترفقط 1 کامپیوتر
سازگار با
ویندوز 7 و بالاتر
Mac OS 10.10 و بالاتر
ویندوز 7 و بالاتر
Mac OS 10.10 و بالاتر
ویندوز 10
Mac OS 10.12 و بالاتر
ویندوز 10
Mac OS 10.12 و بالاتر
ویندوز 10ویندوز 10
Word✓ (همچنین در موبایل و تبلت)✓ (همچنین در موبایل و تبلت)
Excel✓ (همچنین در موبایل و تبلت)✓ (همچنین در موبایل و تبلت)
PowerPoint✓ (همچنین در موبایل و تبلت)✓ (همچنین در موبایل و تبلت)
OneNote✓ (همچنین در موبایل و تبلت)✓ (همچنین در موبایل و تبلت)
Outlook
Publisher
Access
فضای ابری 1 ترابایتی وان درایو
اعتبار 60 دقیقه ای اسکایپ
دریافت آپدیت ها
پشتیبانی فنی

کاربران خانگی آفیس 365

مایکروسافت برای کاربران خانگی آفیس 365، مجموعه ای از نرم افزار ها به همراه دو سرویس وان درایو و اسکایپ را تدارک دیده است. این نرم افزار ها برای هر سیستم عامل به شرح زیر نصب می شوند:

 • ویندوز: ورد، اکسل، پاورپوینت، وان درایو، اوت لوک، وان نوت، اکسس و پابلیشر
 • مک: ورد، اکسل، پاورپوینت، وان درایو، اوتلوک، و وان نوت
 • اندروید: ورد، اکسل، پاورپوینت، وان درایو، اوتلوک، و وان نوت
 • iOS : ورد، اکسل، پاورپوینت، وان درایو، اوتلوک، و وان نوت

مایکروسافت دو نوع اشتراک مختلف آفیس 365 برای کاربران خانگی ارائه کرده است:

مایکروسافت این نسخه را برای استفاده انفرادی تنها یک نفر پیشنهاد می کند و لایسنس آن بر روی تنها یک اکانت مایکروسافت ست می شود. با این اکانت کاربر می تواند تا 5 دستگاه مختلف به انتخاب خودش را به آفیس 365 مجهز کند. 1 ترابایت فضای ابری وان درایو بین همه این دستگاه ها مشترک خواهد بود و ماهانه 60 دقیقه اعتبار اسکایپ به این اکانت تعلق می گیرد.

به صرفه ترین نسخه آفیس 365 برای استفاده بیش از 1 نفر نسخه Home است. این نسخه از آفیس 365 برای استفاده گروهی بسیار مناسب است و بر روی 6 اکانت مایکروسافت ست می شود. دقیقا مثل این است که 6 عدد لایسنس آفیس Personal تهیه کرده باشید. لایسنس بر روی اکانت نفر اول ست می شود و این شخص می تواند آفیس خود را با 5 نفر دیگر به اشتراک بگذارد. هر نفر 1 ترابایت فضای ابری جداگانه خودش را خواهد داشت و می تواند بر روی 5 دستگاه مختلف آخرین نسخه نرم افزار های آفیس را نصب کند. ماهانه 60 دقیقه اعتبار اسکایپ به هر نفر تعلق می گیرد. به طور کلی با داشتن آفیس 365، کاربر می تواند بر روی 30 دستگاه آخرین نسخه آفیس را نصب کند، 6 ترابایت فضای ابری وان درایو داشته باشد و 360 دقیقه در ماه با استفاده از اسکایپ تماس تلفنی با خطوط ثابت و همراه بیش از 60 کشور دنیا برقرار کند. (لیست کشور های پشتیبانی شده را در این صفحه ببینید.)

آفیس

آفیس 365 برای کسب و کارها

برای استفاده کسب و کار ها مایکروسافت 3 پلن مختلف در نظر گرفته که با توجه به نیاز هر کسب و کار قابل تهیه است. نسخه های بیزینس آفیس 365 حداکثر برای 300 نفر قابل تهیه هستند اگر تعداد کارمندان سازمان شما بیشتر از این تعداد باشد باید سراغ نسخه های سازمانی (Enterprise) بروید. این سه نسخه عبارتند از:

ارزان ترین پلن نسخه بیزینس آفیس 365، Business Essentials نام دارد. در نسخه بیزینس اسنشیال صرفا سرویس های ابری آفیس ارائه می شوند. کماکان نسخه های تحت وب نرم افزار های ورد، اکسل، پاورپوینت و وان نوت در اختیار کاربران خواهد بود. همچنین برای استفاده از ایمیل سازمانی کاربران به نسخه تحت وب اوتلوک دسترسی خواهند داشت. این پلن نرم افزار های های آفیس را بر روی کامپیوتر را نصب نمی کند و فقط سرویس های سازمانی آفیس 365 را ارائه می کند. این سرویس ها اکسچنج آنلاین، وان درایو، شیرپوینت آنلاین و مایکروسافت تیمز هستند. این نسخه از آفیس 365 مناسب برای کسب و کارهایی است که ایمیل سازمانی و سایر سرویس های سازمانی را بر روی کامپیوتر یا موبایل نیاز دارند و نیازی به نصب نرم افزارهای مجموعه آفیس بر روی کامپیوترهایشان ندارند.

آفیس 365 نسخه بیزینس نرم افزار های مجموعه آفیس را بر روی سیستم کاربران نصب می کند. و همچنین از بین سرویس های ابری فقط 1 ترابایت فضای وان درایو برای هر کاربر ارائه می کند. به طور خلاصه این محصول از نظر امکانات هیچ تفاوتی با آفیس 365 خانگی(Personal یا Home) ندارد. و صرفا تفاوت بر سر تعداد کاربر و مجوز استفاده به صورت تجاری یا Commercial است. این نسخه سایر سرویس های آفیس 365 برای کسب و کار ها را ندارد. آفیس 365 Business مناسب شرکت ها و کسب و کار هایی است که صرفا به نرم افزار های مجموعه آفیس و فضای ابری وان درایو برای نگهداری و اشتراک گذاری فایل ها نیاز دارند. البته نا گفته نماند این فضای ابری امکان همکاری آنلاین بر روی یک سند آفیس توسط چند نفر را نیز فراهم می کند.

آفیس 365 بیزینس پریمیوم علاوه بر سرویس های ابری سازمانی (اکسچنج آنلاین، وان درایو، شیرپوینت آنلاین و مایکروسافت تیمز)، نرم افزار های آفیس را نیز بر روی 5 کامپیوتر هر کاربر نصب می کند. هر فرد سازمان با داشتن اکانت آفیس 365 می تواند همواره آخرین نسخه نرم افزار های ورد، اکسل، پاورپوینت، وان درایو، اوتلوک و وان نوت را روی 5 کامپیوتر مک و یا ویندوزی نصب کند.(همچنین نرم افزارهای پابلیشر و اکسس که فقط بر روی ویندوز در دسترس هستند). آفیس 365 بیزینس پریمیوم مناسب کسب و کار هایی است که هم به سرویس های سازمانی آفیس و هم به نرم افزار های مجموعه آفیس نیاز دارند.

آفیس 365 سازمانی

آفیس 365 سازمانی علاوه بر نصب نرم افزار های آفیس بر روی دستگاه کاربران امکانات زیرساختی مهمی مانند سرویس ایمیل اکسچنج آنلاین، شیرپوینت آنلاین، اسکایپ تجاری‌(skype for business) و بسیاری سرویس های دیگر فراهم می کند. با استفاده از نسخه سازمانی آفیس تمام اسناد و فایل های سازمانی همچنین مکالمات آنلاین بین کارمندان در بستر آفیس انجام می شود همچنین امکان همکاری آنلاین بر روی اسناد آفیس نیز فراهم است. با بهره گیری از پلتفرم ابری آفیس 365 کارمندان در همه جا امکان همکاری با یکدیگر را دارند. سرویس وان درایو تجاری (OneDrive for business) نیز به هر کاربر حداقل 1 ترابایت فضای ابری می دهد و این موضوع احتمال ازبین رفتن دیتای کارمندان بر اثر حوادث را به صفر می رساند.

مایکروسافت برای سازمان ها و شرکت های بزرگ پلن های مخصوصی طراحی کرده که هر سازمان با توجه به نیاز خود می تواند هر تعداد لایسنس که نیاز دارد تهیه کند. از جمله:

برای سازمان هایی که صرفا به آخرین نسخه از نرم افزار های آفیس و فضای ابری وان درایو برای نگهداری فایل ها و همکاری همزمان نیاز دارند، این نسخه مناسب ترین است. این نسخه از آفیس 365 تمامی نرم افزار های آفیس را بر روی 5 کامپیوتر، 5 موبایل و 5 تبلت نصب می کند. 1 ترابایت فضای ابری وان درایو نیز به هر کاربر اختصاص می یابد. آفیس 365 پرو پلاس از سرویس ایمیل سازمانی بهره نمی گیرد پس اگر قصد استفاده از زیرساخت ایمیل سازمانی (اکسچنج آنلاین) را دارید باید به سراغ نسخه های دیگر آفیس 365 که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، بروید.

این نسخه از آفیس 365 صرفا سرویس های ابری آفیس 365 را برای سازمان ها ارمغان می آورد. و هیچکدام از نرم افزار های آفیس را بر روی کامپیوتر های سازمان نصب نمی کند. سرویس های این اشتراک از آفیس 365 عبارتند از:

اکسچنج آنلاین (Exchange Online)

با این سرویس ایمیل های سازمانی توسط زیرساخت ابری مایکروسافت تامین می شوند. این ایمیل ها بر روی دامنه های سازمان خواهند بود و هر کاربر 50GB فضا برای ایمیل های خود دریافت می کند.

وان درایو (OneDrive)

هر کاربر 1 ترابایت فضای ابری وان درایو خواهد داشت و این فضا برای نگهداری فایل ها و اسناد امن ترین مکان خواهد بود.

شیرپوینت آنلاین (SharePoint Online)

با شیر پوینت آنلاین افراد سازمان می توانند سایت های داخلی در قالب تیم های مختلف داشته باشند و از اطلاعیه ها با خبر شوند. شیرپوینت قابلیت های فراوانی برای همکاری ایجاد می کند و برای سازمان های بزرگ یک زیرساخت اساسی محسوب می شود.

مایکروسافت تیمز (Microsoft Teams)

مایکروسافت تیمز جلسات کاری سازمان را به صورت آنلاین و با استفاده از تماس تصویری برقرار می کند. تیمز امکان ایجاد وبینار به سادگی چند کلیک را به سازمان می آورد. تا 250 نفر به صورت ویدئو کنفرانس می توانند جلسه آنلاین داشته باشند و تا 10000 نفر می توانند در رویداد های آنلاین سازمان شرکت کنند.

یامر (Yammer)

شبکه اجتماعی اختصاصی برای هر سازمان فراهم می کند. کاربران صرفا با داشتن ایمیل از دامنه تایید شده سازمان می توانند به شبکه اجتماعی سازمانی دسترسی پیدا کنند و با همکاران خود به بحث و گفتگو بپردازند.

استریم (Stream)

با سرویس مایکروسافت استریم، مخاطبین می توانند ویدئو ها را زنده و یا هر زمانی که خواستند تماشا کنند. سرویس ویدئوی استریم امکان مشاهده ویدئو های درون سازمانی، رکورد جلسات، ویدئو های آموزشی و بسیاری موارد دیگر که نیاز است ویدئو ها صرفا با مجوز پخش شوند را فراهم می کند.

این نسخه از آفیس 365 اینترپرایز علاوه بر تمام قابلیت های نسخه E1، مجموعه نرم افزار های آفیس را بر روی کامپیوتر های ویندوزی و یا مک نیز نصب می کند. هر کاربر می تواند با داشتن اشتراک آفیس 365 اینترپرایز E3 بر روی 5 کامپیوتر مختلف نرم افزار های مجموعه آفیس را به طور کامل داشته باشد. آفیس E3 همچنین به هر کاربر 100GB فضای ایمیل اختصاص می دهد که دو برابر نسخه E1 است. همچنین تمامی سرویس های نسخه E1 را نیز داراست.

این نسخه از آفیس 365 سازمانی کاملترین نسخه از آفیس 365 است. نسخه E5 تمامی سرویس ها و نرم افزار های مجموعه آفیس را دارد و تنها تفاوت آن با آفیس E3 صرفا سرویس Power BI یا سیستم هوش کسب و کار مایکروسافت است. این سرویس به کار تحلیل داده در سازمان ها هوشمندی می بخشد.

در واقع هنگامی که شما یک لایسنس آفیس 365 خریداری می کنید از تمامی برنامه های مجموعه آفیس بهره مند می شوید. در حالی که در نسخه های مادام العمر حتما باید کامل ترین نسخه که نسخه حرفه ای یا پروفشنال می باشد را تهیه کنید تا تمام برنامه ها را داشته باشید.

معرفی و بررسی کامل انواع داده در اکسل + کاربرد

23-06-1398/توسط مسعود میرمحمدی

از 0 تا 100 آفیس 2021 + تاریخ دقیق انتشار

23-06-1398/توسط مسعود میرمحمدی

معرفی آفیس 2021 به همراه لیست کامل از ویژگی‌های جدید

23-06-1398/توسط مسعود میرمحمدی

معرفی نرم افزار اکسل (Excel)

23-06-1398/توسط مسعود میرمحمدی

معرفی نرم افزار پاورپوینت (PowerPoint)

23-06-1398/توسط مسعود میرمحمدی

معرفی نرم افزار اوت‌لوک (Outlook)

23-06-1398/توسط مسعود میرمحمدی

معرفی نرم افزار اکسس(Access)

23-06-1398/توسط مسعود میرمحمدی

معرفی نرم افزار ورد (Word)

23-06-1398/توسط مسعود میرمحمدی

معرفی آفیس آنلاین (Microsoft Office Web Apps)

23-06-1398/توسط مسعود میرمحمدی

آموزش مقدماتی تا پیشرفته رسم و طراحی نمودار در اکسل 2020

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

طراحی فرم در اکسل : آموزش 0 تا 100 طراحی فرم چاپی و نظرسنجی

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

آموزش کامل استفاده از تابع در اکسل + 10 تابع کاربردی

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

ساده ترین روش انتقال داده از وبسایت به اکسل + تصویر

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

آموزش رایگان اصطلاحات پایه در اکسل Excel (به زبان ساده)

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

آموزش کامل ساخت جدول در ورد Word + تصویر

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

0 تا 100 طراحی نمودار در WORD + کاربرد

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

اصطلاحات اکسس | تعریف کامل اصلاحات پایه اکسس + کاربرد

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

داده در اکسس (Access) به چه معناست ؟ | تعریف کامل داده در اکسس + انواع

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

آموزش رایگان ساخت و مدیریت پایگاه داده در اکسس

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

0 تا 100 جدول در Access + تصویر

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

همه چیز که برای ساخت جدول در اکسل نیاز دارید + تصویر

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

0 تا 100 ساخت انواع داشبورد در اکسل + 5 کاربرد

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

فرمول نویسی در اکسل | 0 تا 100 فرم نویسی در اکسل به زبان ساده

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

0 تا 100 “نمودار در پاورپوینت” از رسم تا ویرایش انواع نمودار

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

آموزش پاورپوینت [Microsoft PowerPoint] به زبان ساده + ویدئو

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

آموزش مقدماتی تا پیشرفته اکسس (Access) + ویدئو

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

0 تا 100 آموزش اکسل : Excel پیشرفته در خانه (آموزش رایگان اکسل)

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

ساخت اکانت اوت لوک Microsoft Outlook | ساده ترین روش ساخت اکانت اوت لوک

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

0 تا 100 ماکرو در اکسس ; آموزش ماکرو نویسی + دانلود

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

آفیس موبایل چیست؟ | آموزش استفاده از آفیس موبایل + دانلود

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

آموزش 9 تکنیک “ساخت اسلاید پاورپوینت” جذاب برای ارائه

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

مقایسه (Gmail) با (Outlook)+ پنج ویژگى مهم

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

آموزش 0 تا 100 ماکرونویسی [macro] در اکسل + کاربرد

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

0تا100 افکت‌ هاى پاورپوینت

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

آموزش قدم به قدم تبدیل اکسل به ورد به زبان ساده + تصویر

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

آموزش رایگان ساخت انیمیشن در پاور پوینت (2020)

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

بهترین روش تبدیل پاورپوینت به ورد + ویدئو

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

آموزش مقدماتی تا پیشرفته مایکروسافت وان نوت (2020)

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

وان نوت چیست ؟ | 0 تا 100 وان نوت (OneNote) + کاربرد ها

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

مایکروسافت پاورپوینت (Microsoft PowerPoint) چیست ؟ | 0 تا 100 پاور پوینت + تصویر

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

آموزش 0 تا 100 اوت لوک (Microsoft Outlook)

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

اکسس (Access) چیست + بهترین کاربردها (2020)

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

آموزش قدم به قدم مایکروسافت ورد Microsoft Word

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

اکسل (Excel) چیست ؟ | معرفی نرم افزار اکسل + کاربردها

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

مایکروسافت ورد (Microsoft Word) چیست؟ | 10 ویژگی جذاب نرم افزار ورد

23-06-1398/توسط تیم تولید محتوا

قابلیتهای جدید در آفیس 2019 + ویدئوی استفاده قدم به قدم

23-06-1398/توسط تیم مایکروسافت می

آفیس 365 رایگان در ایران

23-06-1398/توسط علی شبستری (پشتیبانی)

چگونه از Morph Transition در پاورپوینت استفاده کنیم؟ +ویدئو

23-06-1398/توسط تیم مایکروسافت می

اشتراک گذاری آفیس 365 Home

23-06-1398/توسط تیم مایکروسافت می

یافتن و برطرف نمودن مشکلات ایجاد شده، بعد از افزودن دامنه و یا رکوردهای DNS در آفیس 365

23-06-1398/توسط تیم مایکروسافت می

ایجاد رکوردهای DNS برای آفیس 365 شرکتی

23-06-1398/توسط تیم مایکروسافت می

محدودیت های سرویس، زمانی که هاست شما از SRV، CNAME، TXT و یا Redirection پشتیبانی نمی کند

23-06-1398/توسط تیم مایکروسافت می

اولویت MX چیست؟

23-06-1398/توسط تیم مایکروسافت می

آموزش کار با آفیس آنلاین

23-06-1398/توسط تیم مایکروسافت می

در آفیس 2016 چه قابلیت های جدیدی وجود دارد؟

23-06-1398/توسط تیم مایکروسافت می